Menu:

Jakou podlahu zvolit do obýváku?

Najít tu nejlepší podlahu do obývacího pokoje může být náročné. Podlaha musí odpovídat vašim představám a to nejen po estetické stránce. Musí být také odolná a to zejména případě, že máte malé děti nebo domácí mazlíčky. Velkou výhodou je také dlouhá životnost a jednoduchá údržba. Z jaké nabídky si tedy můžete vybírat? Mezi klasiku patří plovoucí podlahy nebo dřevěné podlahy. Časté jsou i laminátové podlahy. Vedle rozhodně nešlápnete ani s korkovými podlahami. Jsou vyrobeny z přírodního a odolného materiálu a vybírat můžete z mnoha moderních dekorů. Korek je velmi teplý materiál a tak nehrozí, že by vám byla zima od podlahy. Korkové podlahy se hodí do všech místností, které netrpí přebytečným vlhkem, jako jsou toalety nebo koupelny.

Hledáte spíše moderní a luxusní podlahovou krytinu, která vám poskytne nadstandardní komfort? Zaujmout by vás mohla nabídka wood powder podlah. Wood powder podlahy nabízí doživotní záruku na otěr a speciální 3D strukturu a nadčasové dekory. Wood powder podlahové krytiny jsou odolné a neustále vypadají perfektně. Jestliže hledáte luxusní podlahu s dlouhou životností, určitě si vyberete podlahy wood powder. Všechny návštěvy vám je budou závidět. Podlahové krytiny wood powder se hodí nejen do obývacích pokojů, ale také do ložnic, kuchyní, atp. Využívány jsou hojně také v komerčních objektech.

Ať už vás zaujaly korkové podlahy nebo podlahy wood powder, najdete je u společnosti Meister. Tato firma vám přináší nabídku kvalitních německých podlahových krytin za skvělé ceny. Prohlédněte si kompletní nabídku na internetové adrese www.meister-podlahy.cz a budete překvapení, kolik možností máte. Tisíce různých dekorů a struktur. U společnosti Meister si určitě vyberete tu nejlepší podlahu pro váš obývací pokoj i další místnosti ve vašem bytě či domě. Navíc za skvělou cenu a s dlouhou zárukou. 

31. 07. 2014