Menu:

Kování pro nábytek a dveře

Téměř každý kus nábytku je opatřen klasickým nebo inovativním druhem kování, které skříním, skříňkám, komodám, kredencům nebo dveřím dodává eleganci a zajímavý vzhled. U dveří je kování součástí dveřních klik a prodává se v různých designech, materiálech a barvách.

Úchytky nábytku a kované štítky jsou nejčastěji vyrobeny z lesklého nebo matného chromu, nerezu, mosaze nebo hliníku, stejně tak jako dveřní kování. Ve stejném duchu jsou vyrobeny i kliky, které ladí buď s rozetami nebo štítovým kováním. Rozetové kování je oblíbené v moderních domácnostech a bytech díky jeho elegantnímu vzhledu. Rozety mohou být hranaté, oválné nebo kulaté a příjemně doplňují kliky ke dveřím.

Kliky ke dveřím se nejčastěji prodávají ploché, oválné, hranaté nebo zaoblené. Bytoví designéři vybírají kliky a kování dle tvaru nábytku a celkového vzhledu prostoru. Luxusní kování a kliky jsou nákladnější na pořízení, jejich design je však unikátní. Jejich povrch je matný nebo lesklý, jsou zdobeny speciálními motivy, obsahují kombinace barev a alternativní tvary. Hodí se do moderních prostor jako jsou konferenční místnosti a jiné reprezentativní sály.

Kliky a kování společnosti Cobra patří mezi jedny z nejprodávanějších výrobků. Široký výběr značkových produktů oceňují jak běžní spotřebitelé, tak bytoví designéři. Veškeré produkty naleznete na internetových stránkách společností, které se na jejich prodej specializují. Ceny e-shopů jsou navíc nižší než v kamenných obchodech a objednávka a doručení je poměrně rychlé. Kování pro dveře a nábytek je praktické, užitečné a na trhu stále žádané.

28. 10. 2012