Menu:

Laserové řezání plastu umožňuje vyjít vstříc s výrobou reklamy i těm nejnáročnějším zákazníkům

Rádi byste si nechali vyrobit kvalitní propagační předměty od renomované reklamní společnosti? V tom případě se můžete s důvěrou obrátit na společnost MarkSimon. Tato společnost má s výrobou reklamy mnohaleté zkušenosti, které jí umožňují vyjít vstříc každému zákazníkovi i s tím nejnáročnějším přáním. Pro naši firmu není komplikací vyjít Vám vstříc s jakýmkoliv požadavkem na design, rozměry či materiál. MarkSimon při výrobě reklamy používá moderní a spolehlivé stroje i zařízení.

Také postupy práce odpovídají těm nejmodernějším metodám. K těm patří také laserové řezání plastu. Laserové řezání představuje vysoce efektivní technologie na dělení materiálů. Oproti běžným způsobům obrábění má mnohé přednosti. Laserové řezání plastu umožňuje obrábění bez jakýchkoliv deformací a porušení výrobku. Celá výroba je zcela precizní, rychlá a navíc levná. Navíc umožňuje obrábění bez přímého kontaktu. Řez je hladký, lesklý a čistý. Navíc tato metoda umožňuje vyrobit i předměty komplikovaných tvarů. Více inforamcí najdete zde www.marksimon.cz

Od společnosti MarkSimon si můžete nechat vyhotovit také plexi stojánky. S plexi stojánkami se stanete nepřehlédnutelní. U společnosti MarkSimon máte vždy jistotu, že získáte přesně takové výrobky z plexiskla, které budou splňovat Vaši představu o kvalitní reklamě. Plexisklo je materiál, který umožňuje bohatou škálu využití. Zákazníci společnosti MarkSimon si nejčastěji nechávají z plexiskla vyrobit celoplexisklovou krabičku neboli Sobranie. Také Vy si můžete nechat takovou celoplexisklovou krabičku k prezentaci Vaší firmy. Jak kvalitní služby či výrobky Vaše firma nabízí, za Vás řeknou plexi stojánky od MarkSimon.

26. 01. 2017