Menu:

Obaly vám pomohou při stěhování

    A je to tady. Nastal ten pro vás tak dlouho očekávaný den, kdy se konečně stěhujete do vašeho nového bytu či jiné kanceláře. Ovšem mnohdy vaše nadšení opadne, když si uvědomíte, kolik vám toho zbývá k přemístění, vyhození, vyčištění… A toho uklízení! Jednoho by to snad i odradilo. Ti, kteří však vědí o firmě Secupack se už pouze usmívají. Ti totiž vědí, že na http://www.top-obaly.cz/ budou moci nakoupit tolik obalových materiálů, které jim budou nápomocny při kompletně celém procesu stěhování, kolik jen budou chtít. A to nejen z důvodu, že jich mají ve skladě tolik – i proto pořizovací cena je řekněme směšná.
    Pojďme se podívat, jak můžete takové obaly a další produkty, které lze dostat na tomto e-shopu, využít právě při stěhování do nového bydlení. Nejdříve je potřeba všechny věci z původního bydliště někam uložit – kam jinam než do krabic. Samotné krabice jsou lehké a přesto pevné, snadno přenositelné a několikrát využitelné. Abyste rozpoznali, co ve které krabici je, můžete si je polepit třeba etiketami, které si také do virtuálního košíku na webu top-obaly.cz můžete přihodit. Vtipné, jak vám taková obyčejná věc jako krabice může nejen usnadnit přenos věcí do stěhovacího auta, ale i snížit náklady na celé stěhování. Křehčí předměty můžete navíc ochránit bublinkovou fólií, kterou také na tomto e-shopu lze jednoduše získat. Pojďme dále, někdy je vlastně před samotným nastěhováním do nového potřeba i vymalovat, natřít trubky a podobně, že ano? Ochraňte váš nábytek před potřísněním barvou tím, že je pokryjete pevnou krycí fólií, a vaši podlahu rozložením papírových krabic. Potom je třeba si někde odložit nájemní smlouvu, zakládat veškeré účty a výpisy a podobné věci – kde jiné, než v obálkách či krabičkách? Kdyby lidé uvažovali opravdu efektivně, zjistili by, že mnohé produkty, se kterými se denně setkávají, mají využitelnost dosahující až za hranice jejich přemýšlení. Nepřidávejte se k nim, buďte chytřejší, a žijte chytře a levně!
    Budete-li potom chtít do vašeho nového bytu pozvat lidi na kolaudační párty, neostýchejte se být kreativní. Pošlete pozvánky! Obálky všech rozměrů, barev i druhů jsou na tomto webu také k dostání.  Ovšem to by nebyla firma Secupack, aby se spokojila s nabídkou pouze s obyčejných dopisních obálek – k dostání jsou zde také bezpečnostní či bublinkové obálky.

27. 03. 2013