Menu:

Přírodní linoleum německé výroby

Přírodní materiály jsou populární v mnoha oborech. Výjimkou není ani stavebnictví. I zde je potřeba reagovat na nejnovější trendy. Jedním z nich je použití přírodních materiálů při výrobě podlahových krytin.

Přírodní materiály podlahových krytin

Stále větší oblibu si tak získává přírodní linoleum, na jehož výrobu je používán  olej lisovaný z lněných semen, přírodní pryskyřice a vápenná dřevěná moučka. Tato směs je po procesu oxidace zahřívána a přenášena na jutovou osnovu. Přírodní linoleum je kromě ekologického hlediska také vyhledávaným materiálem díky jeho výborné odolnosti, antibakteriálním a antistatickým vlastnostem a v neposlední řadě také díky protihlukovým vlastnostem. Navíc je přírodní linoleum také velmi příjemné na dotyk a proto se hodí všude tam, kde nechcete pokládat koberce. Nabídku dostupných linoleí si můžete prohlédnout na stránkách www.meister-podlahy.cz/sortiment/podlahy-prirodni-linoleum/. Kromě přírodního linolea jsou však populární i další materiály. Podlahy si můžete vybrat podle vlastní představy hned v několika typech. Pokud si nejste jistí, jaký materiál se nejvíce hodí pro vaše potřeby, pak navštivte některou z partnerských prodejen společnosti Meister podlahy.

Specializované prodejny Meister podlahy

Podlahy Hradec Králové vám pomohou poradci na základě vašich požadavků a představ. Společně se dohodnete nejen na výběru vhodného materiálu, ale také na dekoru a na pokládce nové podlahy. Stejně tak velmi jednoduše seženete nové podlahy České Budějovice. I zde si můžete vybírat kromě přírodního linolea také podlahy z pravého dřeva, laminátu či korku. Všechny dostupné materiály jsou dostupné v nejvyšší kvalitě a v mnoha barevných dekorech. Mezi nejluxusnější patří samozřejmě pravé dřevo, ale i další materiály vám budou desítky let sloužit k vaší spokojenosti, pokud se o ně budete odpovídajícím způsobem starat.

26. 02. 2018