Menu:

Stěhování nábytku

Každý, kdo se kdy v životě stěhoval, zajisté ví, jak náročný proces to je. Obavy vzrůstají s počtem nábytku, vzdáleností přepravy, cenou stěhovaných věcí a předmětů i z kvality stěhovacích služeb. Proto je třeba zajistit dobrou a spolehlivou stěhovací firmu, než se celý kolotoč spustí.

Stěhování bytů Praha za příjemné ceny zajišťuje firma Odnesto. Před samotným stěhováním vás nejprve navštíví zástupce firmy, který vám představí veškeré možnosti poskytované služby. Udělá předběžnou kalkulaci stěhování a domluvíte se na termínu. Od firmy s předstihem obdržíte krabice, přepravky a obalové materiály, které vám poslouží při balení věcí. Při balení se vyplatí si krabice popsat, abyste při jejich vybalování věděli, kde se co nachází. Samotný nábytek pak v den stěhování pracovníci dle jejich uvážení sami obalí bublinkovou fólií a k tomu ještě popřípadě upevní fólií fixační. Skříně, stoly a menší nábytek, který se dobře nosí, se nemusí demontovat. Větší kusy nábytku však pracovníci rozmontují a na místě opět znovu složí.

Firma Odnesto zajišťuje i stěhování břemen Praha. Piana, sedačky a další těžké kusy nábytku se v zabalené formě přepravují vysokozdvižným vozíkem či jeřábem, který je prvně odborně prohlédnut technikem. Firma má se stěhováním břemen dlouholeté zkušenosti a na trhu má bezkonkurenční ceny, jelikož si účtuje příplatek za těžké břemeno až od váhy 150 kg.

Hledáte-li tedy kvalitní a přitom levné služby a profesionální přístup pracovníků, blíže si pročtěte webové stránky firmy Odnesto http://www.odnesto.cz/ a v případě, že vás nabídka firmy osloví, neváhejte se na ni obrátit. Stěhování bez starostí a v klidu se vám určitě vyplatí.

20. 03. 2013