Menu:

Vyberte si podlahu Vašich snů

Chystáte rekonstrukci Vašeho bytu a rádi byste nechali také vyměnit podlahu ve všech místnostech? Vyrobit je můžete nechat u německé společnosti Meister. Sortiment aktuálního zboží a možnosti dostupnosti v České republice si můžete prohlédnout zde partneri.meister-podlahy.cz/praha/.

Přírodní linoleum do pokoje Vašich dětí

Do dětského pokoje můžete nechat položit přírodní linoleum. Podlaha je vyrobena z lisované směsi a řadí se ke zcela přírodním produktům. Pro přírodní linoleum je typická nenáročnost a vysoká odolnost. Přírodní linoleum má také vysoké tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Díky svému módnímu designu a možnosti vybrat ze širokého barevného provedení je schopná konkurovat mnohem mladším a modernějším podlahovinám. Přírodní linoleum je dokonce mnohdy mnohem oblíbenější než například plovoucí podlahy. Oceníte také úctyhodnou životnost, která se často udává i při plné funkčnosti okolo třiceti let.

Dřevěná podlaha dodá teplo interiéru Vaší domácnosti

Máte-li rádi dřevo, pak pro Vás jasnou volbou do obývacího pokoje bude dřevěná podlaha. Podlahoviny z masivního dřeva byly oblíbené již v době našich babiček a není divu, neboť každý kus je originální sám o sobě. Jedinečné jsou také vlastnosti dřeva. Pomáhá udržovat optimální klima v místnosti, tlumí zvuky a je skvělým tepelným izolantem. U dřevěné podlahy oceníte také možnost barevné úpravy. S dřevěnou podlahou budete spokojeni po všech směrech. Dřevěné podlahy se vyrábí, jak z měkčích teplejších jehličnatých dřevin, tak tvrdých listnatých dřevin. Obvykle se používají dřeviny typu smrk, borovice, modřín, dub, buk či ořech a mnohé další. Dřevěnou podlahu tak skvěle sladíte s interiérem Vaší nejoblíbenější místnosti. V místnosti dřevěná podlaha umí vyčarovat příjemně teplý dojem.

20. 12. 2017